Přemýšlíte často o tom, že byste měla cvičit, ale místo toho skončíte jen s nejasnými plány, které nikdy nerealizujete, protože nemáte čas, motivaci nebo energii?

Potřebovala byste, aby existoval jednoduchý způsob, jak překonat lenost a nechuť, a jak se konečně zvednout z gauče?

Nebuďte na to sama! 

 Přidejte se do 6týdenního on-line kurzu s mou intenzivní podporou

Zpátky k pohybu

aneb Jak se po letech (nebo po dětech) začít hýbat a být opět v kondici

29. dubna - 7. června 2024

"Objevte klíč k pružnosti, kondici a síle – naučte se vytvářet efektivní návyky, které vám pomohou pravidelně cvičit a cítit se každý den fantasticky."

 

 

Poznáváte se v některé z těchto situací?

Za mlada jste sportovala nebo pravidelně cvičila. Ale pak přišly děti a vy jste uvízla v kolotoči práce, péče o domácnost, vaření a uklízení. Teď už jsou sice děti větší a vy máte více času, ale pořád se k pravidelnému cvičení nemůžete propracovat. A přitom se o to pořád snažíte.

Cvičila jste a hýbala se poměrně často a ráda, ale pak přišel covid nebo jiná vynucená pauza a od té doby se ke cvičení neumíte vrátit. Hrozně se vám do něj nechce a nevidíte v tom smysl jako dřív.

Chodíte sice často na procházky, ale cítíte, že byste je chtěla doplnit ještě nějakým pravidelným cvičením na protažení nebo posílení svalů.

Často nějaké cvičení zkoušíte. Byla jste v posilovně, na lekci aerobiku nebo spinningu, cvičila jste doma podle videa. Ale vždy jste u toho trpěla jako zvíře, nebavilo vás to a po pár dnech nebo týdnech jste toho zase nechala. Po každém takovém pokusu jste naštvanější a zoufalejší.

 

 

A teď si představte, že místo toho...

Každé ráno vstáváte plná energie a těšíte se na chvíli, kdy si cvičením protáhnete tělo a naladíte si mysl na další úžasný den.

Pravidelné cvičení pro vás není problém, nemusíte se do něj nutit, jste na něj zvyklá a užíváte si ho, protože víte, že vám dělá dobře. Už nefuníte do schodů, ale vyběhnete je snadno, protože máte kondici, sílu i pružnost.

Cvičíte v malých dávkách v průběhu celého dne. Cvičení vám  postupně dodává energii, dokonce si u něj odpočinete, takže ani večer se necítíte vyčerpaná. 

Pryč jsou časy výčitek a myšlenek na to, že musíte cvičit. Teď totiž CHCETE cvičit protože víte, že je jednoduché začít. V jednom dni si stihnete protáhnout páteř, posílit svaly a srdce i procvičit klouby. 

Tohle všechno STIHNETE A MŮŽETE, i když chodíte do práce a jste máma od dětí.

Tohle může být vaše nová realita díky on-line kurzu "Zpátky k pohybu", který je navržen přímo pro ženy jako jste vy.

V tomto kurzu najdete nejen flexibilní plán cvičení, který dokonale zapadne do vašeho nabitého dne, ale také si osvojíte metody, jak si VYPĚSTOVAT TRVALÝ NÁVYK k pravidelnému pohybu.

Díky pečlivě sestaveným lekcím se naučíte, jak si z cvičení udělat čas pro sebe, který zlepší nejen vaši fyzickou kondici, ale i vaši celkovou pohodu. Kurz je plný praktických tipů, jak začlenit cvičení do každodenní rutiny bez pocitu viny nebo přetížení.

S kurzem "Zpátky k pohybu" získáte nejen sílu a pružnost, ale také budete schopny udržet si motivaci dlouhodobě díky pozitivnímu vztahu k pohybu, který společně vybudujeme.

JE ČAS PŘESTAT SI VYČÍTAT, že nejdete cvičit, a začít se těšit z každého pohybu, který pro vaše tělo a mysl uděláte.

Čím se kurz liší od ostatních?

Žádné zahlcení kvůli náročnému cvičení, tlaky na rychlé výsledky, zhubnutá kila a uběhnuté kilometry. Kurz Zpátky k pohybu přináší do cvičení JEMNOST A LASKAVOST. 

Jemný postup - na cvičení si zvykáme zvolna, neděsíme svou hlavu náhlými změnami.

Laskavý přístup k cvičení - cvičení bude přirozenou součástí vašeho dne, bude respektovat vaši kondici a míru energie. 

Cvičení jako zdroj radosti a pohody - chci vás naučit, že si můžete cvičení zamilovat a vnímat ho jako zdroj energie a radosti, nikoli jako další povinnost.

Důraz na prožitek - dávám si záležet, abych vám ukázala, co je na cvičení příjemné a jak ho můžete naplno procítit a prožít. 

Výsledky přijdou s laskavostí. Když jste k sobě během cvičení laskavá, začnete dosahovat výsledků přirozeně. Vím, že umíte být silné, organizované a zodpovědné, ale přitom si zachováte šetrný a ohleduplný přístup k sobě i svému tělu.

Přidejte se do 6týdenního on-line kurzu Zpátky k pohybu a vytvořte si pozvolna a laskavě pohybové návyky, díky kterým už nikdy nezapomenete cvičit a bude vás to bavit.

 

K pohybu si vytvoříte pozitivní vztah

Překonáte všechny překážky, které vám bránily začít cvičit.  Zbouráte mylné představy, zahodíte obavy a strachy a nacítíte se na své tělo.

Cvičení lehce zařadíte do svých běžných dnů

Začneme jen se 3 minutami denně, takže to zvládnete i VY. 

Předám vám  plán na každý den a díky tomu si postupně vybudujete pohybové návyky, které vám vydrží.

Zlepšíte si kondici a zvednete sebevědomí

Procvičíte si celé tělo, i když nemáte moc času nebo energie.

Zlepšíte si kondici a budete moci sportovat se svými  dětmi nebo přáteli, kterým jste dříve nestačily. 

Nemusíte samy nic vymýšlet a plánovat. Mám pro vás nachystaný vyladěný systém, který si jednoduše přizpůsobíte na míru vaši potřebám.

Ráda vám ukážu, jak můžete zakotvit pohyb do svého běžného dne, i když máte práci, rodinu, býváte často unavené nebo nemáte žádnou kondici. 

 

Získejte díky pohybu zdravější tělo i veselejší mysl a buďte spokojenější každý den.

Co se v kurzu naučíte?

1. Naladíte si na cvičení tělo i hlavu

Ukážeme si, jak si cvičení a pohyb zamilovat. Pohyb už pro vás nebude něco protivného, co "byste dělat měly" nebo "co se musí dělat". Naučíte se cvičení si užívat a těšit se na něj. Lásku k pohybu spolu najdeme díky pozvolnému učení, jemnému přístupu a naciťování se na své tělo

Zboříme mýty, které o cvičení máte a které vám bránily se cvičením začít nebo pokračovat a vydržet. 

Zjistíte, jak můžete přelstít svou hlavu a jít si zacvičit, i když se vám hroooozně nechce.

+

2. Vytvoříte si nové zdravé návyky

Dozvíte se nejenom, co, kdy, jak a proč cvičit, aby cvičení hladce zapadlo do vašeho dne. Ale také vám krůček po krůčku pomůžu vytvořit každodenní návyky, díky kterým na své cvičení už nikdy nezapomenete a vydrží vám po celý život. 

Na konci kurzu budete mít položené pevné základy nových pohybových návyků. Získáte znalosti a spoustu tipů pro to, abyste je po skončení kurzu uměly přirozeně dále rozvíjet podle svých aktuálních potřeb.

Své nové návyky dokážete přizpůsobit změněným podmínkám nebo budete umět navázat v případě vynucené pauzy (nemoc, dovolená).

+

3. Budete se hýbat každý den

Vyzkoušíte si cvičit a hýbat se v malých dávkách v průběhu celého dne. Naučíte se, jak si na cvičení najít čas i energii, i když se některé dny zdá, že nemáte ani jedno, ani druhé. 

Získáte harmonogram a plán na jednoduché ale maximálně efektivní cvičení, které si vyladíte přesně na míru vašim potřebám. 

Přidejte se do 6týdenního on-line kurzu Zpátky k pohybu.  Začněte cvičit s lehkostí  a vytvořte si  dlouhodobě udržitelný návyk, díky kterému už vás od cvičení neodradí žádná překážka

 

Těšte se ze zdravějšího a pohyblivějšího těla a díky pohybu zažívejte radost i pocity hrdosti a úspěchu. 

Jak bude kurz probíhat?

Ráno dělá den

Prvních 14 dní se budeme věnovat rannímu cvičení. Začneme jen se 3 minutami, takže se nemusíte bát, že byste to nestíhaly nebo se vám nechtělo dříve vstávat. Ty 3 minuty ani nepoznáte. 

Během těchto dvou týdnů porozumíte tomu, proč je ráno optimální doba na cvičení a naučíte se, jak vstát o malou chvíli dříve, i když vstávání nemáte rády. Díky efektivnímu protahovacímu cvičení získáte pružnější páteř i spoustu energie do nového dne. 

Dopoledne v práci

Dalších 14 dní se budeme věnovat cvičení v práci. Mnoho lidí si nedokáže cvičení v práci vůbec představit, ale je to skrytý poklad, jehož potenciál zbytečně nevyužíváme.

V dalších dvou týdnech kurzu se tedy naučíte, jak si dělat pravidelné krátké pauzy v práci a jak je můžete vyplnit nenáročným cvičením, které rozhýbe vaše klouby a zvládnete ho i v šatech.

Dynamické odpoledne

Posledních 14 dní se budeme věnovat cvičení po práci. To býváme často dost unavené a čeká nás ještě spousta domácích povinností, takže si ukážeme, jak si najít na cvičení čas a kde vzít energii. 

Budeme se věnovat zejména rozvoji naší kondice a síly.

Nechte se vést jednotlivými kroky a vybudujte si s minimem úsilí pevné základy svých nových pohybových zvyků. Mým cílem je, aby vše, co se společně naučíme, bylo dlouhodobě udržitelné a aby vám to přinášelo radost.

Abych vás ještě více podpořila, aby vám cvičení opravdu vydrželo i po skončení kurzu, mám pro vás 

BONUSY NAVÍC:

Zářijový refresh týden
Až skončí léto a vrátíte se z dovolených, dáme si opáčko.

Každý den vám budu posílat novou dávku motivace, povzbuzení a síly, abyste na své cvičení nezapomněly a nebyly v tom samy.

Zopakujeme si to nejdůležitější, co jste se v kurzu naučily. Díky tomu si vše upevníte, takže vám návyk opravdu vydrží. 

Probereme spolu všechny těžkosti, se kterými jste se případně přes léto potýkaly a najdeme společně řešení, tak abyste mohly pokračovat v pravidelném cvičení. 

Dlouhodobá podpora
Tvorba nového návyku je dlouhodobý proces. Proto ode mě budete dostávat e-mailovou podporu ještě 3 měsíce po skončení kurzu

 

Nebudete v tom samy. 

Nenechám vás to vzdát.

Speciál o chůzi
Chůze je ten nejpřirozenější pohyb. Mnoho z nás má tendenci ji podceňovat, ale přitom její účinky na náš pohybový aparát a celkové zdraví jsou ohromné. V kurzu proto dostanete jako bonus e-book, ve které se dozvíte, jak správně chodit a jak si z procházek vytvořit pravidelný a oblíbený návyk

Co říkají ženy, které už začaly cvičit...

Prostě to zvládne úplně každý.

 Jsem moc ráda, že jsem se letos rozhodla namísto pernamentky do fitka řídit radami Verči Kalové.  Byly pro mě jedním velkým AHA momentem, protože to zvládne prostě úplně každý!

Cvičím druhý týden a už teď se cítím lépe! Jsem nabitá energií, mám lepší náladu, také dobrý pocit z toho, že to je dlouhodobě udržitelné. Snažím se najít si pár minut denně pro sebe a postavit je na první místo. Poprvé v životě to navíc nedělám proto, abych shodila, ale proto, abych se cítila dobře!

Potřebujete-li nakopnout k pohybu a doopravdy se začít hýbat, Verčin systém je přesně pro vás!

Ing. Michaela Karkoškoválektorka angličtiny, www.michaelakarkoskova.cz

Je to záchrana pro ty, co věčně začínají.

Systém Verči Kalové je zachránou pre tých, čo večne začínajú.

Najväčším prínosom je, že vás presne prevedie tým, ako pohyb a cvičenie zakomponovať do života tak, aby to fungovalo aj pre nás, zaneprázdnené mamy s prácou na plný úväzok.

Veronika to má všetko dokonale premyslené a stačí sa nechať viesť jednotlivými krokmi, aby sme si vyrobili nový zdravý zvyk. A vo výsledku to znamená, že sa na pohyb teším, pretože prirodzene zapadá do môjho dňa, je príjemný a cítim sa po ňom dobre.

Teď už mám kopu motivácie k pohybu a návod ako hacknúť vlastný mozog tak, aby mi to tentoraz vydržalo

Nori Pareliuswww.noriparelius.com

Nazvala bych to laskavou povinností.

Mě okouzlila především forma, jakou Verča návyky předává. Mluví a píše na nás úplně normální žena, takže tomu porozumíme prostě každá

Jde cítit, že tyto postupy byly vymyšleny a vytvořeny z vlastní neocenitelné zkušenosti. A velice nenápadně dostaneme i možnost si pohyb a cvičení navýšit. Anebo taky ne, když zrovinka nemáme chuť. Nazvala bych to laskavou povinností

Skvělá práce, Veru, děkuji!

Kamila Liškováfyzioterapeutka, www.kamilaliskova.cz

Cítila jsem upřímný a dlouhotrvající zájem.

Cítila jsem upřímný a dlouhotrvající zájem o účastníce kurzu. Není to ve stylu přihlásil se, zaplatil, dokončil, nashle. Verča se snažila dosledovat pokrok jednotlivých účastníc, nenechat je na holičkách, pokud tápají i po skončení kurzu.

Kurz bych doporučila těm, kteří plánují už dlouho pravidelně cvičit, ale prostě se nemůžou odhodlat. Pomalými krůčky a v rámci skupiny, kdy na to nejste samy, zjistíte, že to jde lehce.

Mgr. Lenka JiřičnáFacilitátor PSYCH-K, lenka-jiricna7.webnode.cz

Každá z vás může začít cvičit, zažívat příliv energie a cítit se prostě skvěle.

Stačí jen mít návod a plán na jednoduchá efektivní cvičení, porozumět tomu, jak vytvořit z pohybu návyk, který zapadne do vašeho každodenního života, a získávat sebevědomí díky drobným pokrokům a úspěchům.  

 

A přesně tohle pro vás mám v on-line kurzu Zpátky k pohybu.

Investice do vašeho zdraví a pohody

Cena kurzu je

3 450 Kč

Díky kurzu se naučíte cvičit samy v dobu, kdy se vám to hodí, bez pomůcek, bez videí, bez nutnosti kamkoli docházet a platit peníze navíc. Naučíte se to vlastním tempem, které vyhovuje právě vám a které respektuje vaši ženskou energii.

Investice do kurzu "Zpátky k pohybu" není jen investicí do několika cvičebních videí. Je to investice do kompletního systému, který vás naučí, jak si vypěstovat a udržet zdravý a aktivní životní styl. Je to také investice do vašeho zdraví, což je něco, co má nekonečnou hodnotu.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Veronika Kalová, jsem autorkou projektu Plná života a průvodkyní žen na cestě za novými návyky pro jejich lepší den.

Moje metody jsou postavené na reálném porozumění tomu, jak funguje lidská mysl a motivace, a jsou navržené tak, aby byly snadno integrovatelné do každodenního života zaneprázdněných žen.

Nejsem profesionální cvičitelka – jsem jedna z vás: pracující matka se spoustou povinností, která si uvědomila, jak důležité je najít čas pro sebe a své zdraví.

Online kurz "Zpátky k pohybu" je výsledkem mých zkušeností a studií. Krok za krokem, jemně a láskyplně vás naučím, jak pohyb zařadit do vašeho naplněného dne, nejen když vám to novoroční předsevzetí velí, ale každý den.

Věřím, že každá z nás má právo cítit se skvěle ve svém těle, a jsem tady, abych vám pomohla tuto cestu nejen začít, ale i udržet si ji dlouhodobě.

Máte ještě další otázky?

Nemám moc času, budu to stíhat? 

Kurz je navržen s plným porozuměním pro to, že my ženy máme spoustu povinností a často nestíháme. Každý den vám v členské sekci přibude nová lekce, která zahrnuje teoretické objasnění tématu, klíčové myšlenky a praktické návody. Vše shlédnout, přečíst a vyzkoušet vám zabere 5 až 10 minut denně. K tomu vám každý den pošlu krátký motivující e-mail, který vás povzbudí a připomene vám, co a proč cvičíte. E-mail s povzbuzením a novou lekcí chodí pouze přes týden, o víkendu je volno

Začneme velmi jemně, první týden budeme cvičit jen 3 minuty hned ráno. Dřívější vstávání vás ale nemusí děsit, ty 3 minuty ani nepoznáte a rychle zjistíte, jak příjemný může být energický start dne. Jakmile si na to zvyknete, pozvolna čas strávený cvičením navýšíme. Díky postupnému přidávání si ani nevšimnete, jak se z malých kroků stavá vaše nová rutina.

Bojím se, že to po konci kurzu stejně zase vzdám, budou prázdniny...

Kurz trvá šest týdnů a my začneme společně cvičit již v prvním týdnu. Během 40 dní (nebo 30 dní, pokud nepočítám víkendy) si společně vybudujeme návyk, díky kterému se cvičení stane přirozenou součástí vašeho života. Tato pravidelnost vám pomůže vnímat cvičení ne jako povinnost, ale jako způsob, jak se cítit lépe.

Abych zajistila, že vaše nové návyky přetrvají i po kurzu, poskytnu vám bohatou sbírku tipů a strategií, jak cvičení začlenit do každodenního života i při neočekávaných překážkách, jako je nemoc nebo dovolená. Navíc ještě 3 mesíce po skončení kurzu budete mít moji e-mailovou podporu.

V září se pak ještě uvidíme v rámci speciálního on-line refresh týdne, kde si společně zopakujeme naučené techniky a upevníme zvyky, aby byly pevně zakotveny i po letních prázdninách. Tento týden vám poskytne dodatečnou podporu a zajistí hladké pokračování vaší cesty za zdravějším životem.

Už jsem to tolikrát vzdala, proč bych to měla zrovna tímto způsobem zvládnout?

Rozumím vašim obavám, že vám to v minulosti se cvičením mnohokrát nevyšlo. Tento kurz je však jiný. Poskytne vám nejen podrobný plán cvičení, který je jednoduchý, snadno zapamatovatelný a efektivní, ale co je důležitější, zaměříme se společně na budování trvalých návyků. Tento přístup není založen jen na samotném cvičení, ale především na porozumění psychologii návyků a toho, jak funguje náš mozek.

V průběhu kurzu vás naučím, jak návyky fungují, jak je možné je vytvořit a co je potřeba pro jejich dlouhodobé udržení ve vašem životě. Důraz budeme klást na postupné a pozvolné zavádění změn, což vám pomůže překonat překážky, které vás v minulosti zastavily.

Budeme se ladit na naše těla a pohyb prociťovat, budeme se cvičením a pohybem navazovat "citový vztah". Díky tomu, že se cvičení stane vaší "kamarádkou", a ne jen další povinností, bude pro vás mnohem jednodušší vytrvat a nenechat se odradit.

Tento kurz vám nabídne nástroje a poznatky, které vám pomohou transformovat vaše předchozí zkušenosti do úspěšné a dlouhodobé praxe. Jsem zde, abych vám pomohla krok za krokem, a ujistila vás, že tentokrát to dokážete.

Ráno brzo vstávám a nemám čas cvičit...

Rozumím vaší obavě, že ráno máte málo času. Nicméně, v našem kurzu začneme opravdu jemně, s pouhými 3 minutami cvičení. To znamená, že budete potřebovat vstát jen o 3 minuty dříve, což je opravdu zanedbatelný rozdíl. A nezapomeňte, že koncem dubna, kdy kurz začíná, už bude brzy ráno světlo, a příroda se začne probouzet. Ptáci budou zpívat a slunce často svítit, což vám může dodat další motivaci k tomu, aby jste si ranní vstávání a cvičení užívala.

I já sama jsem se dříve těžko zvedala z postele, ale tyto krátké 3 minuty cvičení mě nenutily k žádné významné změně mého ranního režimu. Postupně, jak jsem si zvykala, jsem přidávala více času, až jsem nakonec byla schopna vstávat o dvacet minut až půl hodiny dříve. Tento čas navíc mi nyní umožňuje nejen cvičit, ale i věnovat se dalším aktivitám, které mi zlepšují den.

Proč bych ti měla věřit, když nejsi profi cvičitelka?

Rozumím vaší otázce, proč byste měla důvěřovat někomu, kdo není profesionální cvičitelka. Považuji to ale za výhodu. Jsem žena jako vy - pracuji u počítače, mám děti, starám se o domácnost a zahradu. Jsem dokonce vedoucí ve skautu. Takže vím, jak náročné může být skloubit cvičení s množstvím povinností.

Díky těmto zkušenostem jsem se naučila hledat a najít efektivní cesty, jak zařadit pohyb do nabitého dne a jak si ho skutečně užívat, aniž bych musela obětovat další důležité aspekty mého života. Můj kurz se zaměřuje nejen na to, jaké cviky provádět, ale i na to, jak cvičení integrovat do každodenních povinností a jak udržet tento systém dlouhodobě.

Protože jsem jedna z vás, mohu vám nabídnout řešení, která jsou realistická a prakticky ověřená, a která skutečně fungují i v hektickém životním stylu. Můj přístup je o to autentičtější a bližší vašim potřebám, protože vychází z reálných zkušeností, nikoli jen z teorie.

A co výsledky? Kolik můžu během kurzu zhubnout?

Chápu, že mnozí hledají způsoby, jak zhubnout, ale náš kurz je koncipován trochu jinak. Nejde primárně o snižování váhy nebo dosahování jiných měřitelných výsledků. Cílem tohoto kurzu je, abyste si k pohybu vybudovaly pozitivní a láskyplný vztah. Chci, abyste pohyb milovaly za to, co je - zdroj zdraví, energie a dobrého pocitu, ne jen jako prostředek k hubnutí.

Každé cvičení v kurzu je příležitostí oslavit sebe samé, že jste udělaly něco pro své zdraví a své tělo. Výsledkem nebude jen fyzická změna, ale hlavně pocit, že se cítíte dobře a že máte o své tělo postaráno. A tohoto výsledku můžete dosáhnout každý den. Prostě pokaždé, když si zacvičíte. 

Můj kurz není pro každého. Neslibuji vám okamžitý váhový úbytek, rekordy v uběhnutých kilometrech nebo vyléčení všech bolestí. To, co ale skutečně slibuji, je láskyplné a podporující vedení k tomu, abyste se hýbaly pravidelně, zdravě a s radostí.

 

Věřím, že když najdete radost v každodenním pohybu, zlepší se vaše celková pohoda a zdraví dlouhodobě.

Kurz je pro vás jako dělaný, pokud...

 

Víte, že cvičení je zdravé a důležité, a hledáte dlouhodobě udržitelný způsob, jak se pravidelně hýbat.
Jste připravená najít si 3 minuty denně, pravidelně cvičit a pozvolna, laskavě a příjemně se rozvíjet.
Chcete se hýbat kvůli zdraví a dobrému pocitu, ne jen abyste shodila.

 Nakonec je fér ještě zmínit, kdy pro vás kurz zřejmě nebude to pravé ořechové:

 Pokud vás trápí závažné bolesti kloubů nebo páteře a potřebujete individuální cviky, tento kurz vás trápení zřejmě nezbaví. V kurzu vás můžu naučit zařadit cvičení do každého vašeho dne, ale nemám pro vás speciální rehabilitační cviky, které vám uleví od konkrétní bolesti.

 

Pokud máte velkou nadváhu, od cvičení očekáváte velký váhový úbytek a potřebujete speciální hubnoucí trénink, tento kurz by vás zřejmě zklamal. V kurzu vás můžu naučit zařadit cvičení do každého vašeho dne, ale není jeho cílem soustředit se na hubnutí. 

 

 

Poslední detaily...

  • Kurz začíná v pondělí 29. dubna a končí 7. června 2024. Ke všem materiálům dostanete přístup na 3 roky.
  • Cena kurzu je 3 450 Kč.
  • Přihlásit se můžete do pátku 26. dubna 2024 do 22:00.
  • Kurz bude probíhat v členské sekci, ke sdílení našich radostí a strastí budeme využívat facebookovou skupinu.

 Začít cvičit a vydržet, i když prvotní nadšení opadne je těžké, já vím. Ale vy na to nebudete samy. Díky promyšlenému plánu, strategickému budování nových návyků a mojí laskavé podpoře budete mít vše potřebné k tomu, aby vám tentokrát cvičení vydrželo a přinášelo vám zdraví, energii i radost