Veronika Kalová

6týdenní on-line kurz

Zpátky k pohybu

aneb Jak se po letech (nebo po dětech) začít hýbat a být opět v kondici

Vytvořte si efektivní návyky a začněte pravidelně cvičit. Získejte kondici, pružnost a sílu a ciťte se skvěle každý den.

  • Chcete začít cvičit a více se hýbat, ale začínáte už asi po 150té a pořád u ničeho nemůžete vydržet?
  • Víte, že pohyb je důležitý pro zdravý a dlouhý život, ale nedokážete se do něj donutit nebo si na něj najít čas?
  • Cítíte, že vás vaše nečinnost začíná dohánět v podobě nulové kondice, bolavých zad nebo ztuhlých svalů?
  • Víte, že bez pomoci a podpory to nikdy dlouho nevydržíte?

Přidejte se do 6týdenního on-line kurzu Zpátky k pohybu a vytvořte si pozvolna a laskavě pohybové návyky, díky kterým už nikdy nezapomenete cvičit a bude vás to bavit.

 

K pohybu si vytvoříte pozitivní vztah

Překonáte všechny překážky, které vám bránily začít cvičit.  Zbouráte mylné představy, zahodíte obavy a strachy a nacítíte se na své tělo.

Cvičení lehce zařadíte do svých běžných dnů

Začneme jen se 3 minutami denně, takže to zvládnete i VY. 

Předám vám  plán na každý den a díky tomu si postupně vybudujete pohybové návyky, které vám vydrží.

Zlepšíte si kondici a zvednete sebevědomí

Procvičíte si celé tělo, i když nemáte moc času nebo energie.

Zlepšíte si kondici a budete moci sportovat se svými  dětmi nebo přáteli, kterým jste dříve nestačily. 

Nemusíte samy nic vymýšlet a plánovat. Mám pro vás nachystaný vyladěný systém, který si jednoduše přizpůsobíte na míru vaši potřebám.

Ráda vám ukážu, jak můžete zakotvit pohyb do svého běžného dne, i když máte práci, rodinu, býváte často unavené nebo nemáte žádnou kondici. 

 

Získejte díky pohybu zdravější tělo i veselejší mysl a buďte spokojenější každý den.

Co se v kurzu naučíte?

1. Naladíte si na cvičení tělo i hlavu

Ukážeme si, jak si cvičení a pohyb zamilovat. Pohyb už pro vás nebude něco protivného, co "byste dělat měly" nebo "co se musí dělat". Naučíte se cvičení si užívat a těšit se na něj. Lásku k pohybu spolu najdeme díky pozvolnému učení, jemnému přístupu a naciťování se na své tělo

Zboříme mýty, které o cvičení máte a které vám bránily se cvičením začít nebo pokračovat a vydržet. 

Zjistíte, jak můžete přelstít svou hlavu a jít si zacvičit, i když se vám hroooozně nechce.

+

2. Vytvoříte si nové zdravé návyky

Dozvíte se nejenom, co, kdy, jak a proč cvičit, aby cvičení hladce zapadlo do vašeho dne. Ale také vám krůček po krůčku pomůžu vytvořit každodenní návyky, díky kterým na své cvičení už nikdy nezapomenete a vydrží vám po celý život. 

Na konci kurzu budete mít položené pevné základy nových pohybových návyků. Získáte znalosti a spoustu tipů pro to, abyste je po skončení kurzu uměly přirozeně dále rozvíjet podle svých aktuálních potřeb.

Své nové návyky dokážete přizpůsobit změněným podmínkám nebo budete umět navázat v případě vynucené pauzy (nemoc, dovolená).

+

3. Budete se hýbat každý den

Vyzkoušíte si cvičit a hýbat se v malých dávkách v průběhu celého dne. Naučíte se, jak si na cvičení najít čas i energii, i když se některé dny zdá, že nemáte ani jedno, ani druhé. 

Získáte harmonogram a plán na jednoduché ale maximálně efektivní cvičení, které si vyladíte přesně na míru vašim potřebám. 

Přidejte se do 6týdenního on-line kurzu Zpátky k pohybu.  Začněte cvičit s lehkostí  a vytvořte si  dlouhodobě udržitelný návyk, díky kterému už vás od cvičení neodradí žádná překážka

 

Těšte se ze zdravějšího a pohyblivějšího těla a díky pohybu zažívejte radost i pocity hrdosti a úspěchu. 

Jak bude kurz probíhat?

Ráno dělá den

Prvních 14 dní se budeme věnovat rannímu cvičení. Začneme jen se 3 minutami, takže se nemusíte bát, že byste to nestíhaly nebo se vám nechtělo dříve vstávat. Ty 3 minuty ani nepoznáte. 

Během těchto dvou týdnů porozumíte tomu, proč je ráno optimální doba na cvičení a naučíte se, jak vstát o malou chvíli dříve, i když vstávání nemáte rády. Díky efektivnímu protahovacímu cvičení získáte pružnější páteř i spoustu energie do nového dne. 

Dopoledne v práci

Dalších 14 dní se budeme věnovat cvičení v práci. Mnoho lidí si nedokáže cvičení v práci vůbec představit, ale je to skrytý poklad, jehož potenciál zbytečně nevyužíváme.

V dalších dvou týdnech kurzu se tedy naučíte, jak si dělat pravidelné krátké pauzy v práci a jak je můžete vyplnit nenáročným cvičením, které rozhýbe vaše klouby a zvládnete ho i v šatech.

Dynamické odpoledne

Posledních 14 dní se budeme věnovat cvičení po práci. To býváme často dost unavené a čeká nás ještě spousta domácích povinností, takže si ukážeme, jak si najít na cvičení čas a kde vzít energii. 

Budeme se věnovat zejména rozvoji naší kondice a síly.

Nechte se vést jednotlivými kroky a vybudujte si s minimem úsilí pevné základy svých nových pohybových zvyků. Mým cílem je, aby vše, co se společně naučíme, bylo dlouhodobě udržitelné a aby vám to přinášelo radost.

Co říkají ženy, které už začaly cvičit...

 Jsem moc ráda, že jsem se letos rozhodla namísto pernamentky do fitka řídit radami Verči Kalové.  Byly pro mě jedním velkým AHA momentem, protože to zvládne prostě úplně každý!

Cvičím druhý týden a už teď se cítím lépe! Jsem nabitá energií, mám lepší náladu, také dobrý pocit z toho, že to je dlouhodobě udržitelné. Snažím se najít si pár minut denně pro sebe a postavit je na první místo. Poprvé v životě to navíc nedělám proto, abych shodila, ale proto, abych se cítila dobře!

Potřebujete-li nakopnout k pohybu a doopravdy se začít hýbat, Verčin systém je přesně pro vás!

Ing. Michaela Karkoškoválektorka angličtiny, www.michaelakarkoskova.cz

Systém Verči Kalové je zachránou pre tých, čo večne začínajú.

Najväčším prínosom je, že vás presne prevedie tým, ako pohyb a cvičenie zakomponovať do života tak, aby to fungovalo aj pre nás, zaneprázdnené mamy s prácou na plný úväzok.

Veronika to má všetko dokonale premyslené a stačí sa nechať viesť jednotlivými krokmi, aby sme si vyrobili nový zdravý zvyk. A vo výsledku to znamená, že sa na pohyb teším, pretože prirodzene zapadá do môjho dňa, je príjemný a cítim sa po ňom dobre.

Teď už mám kopu motivácie k pohybu a návod ako hacknúť vlastný mozog tak, aby mi to tentoraz vydržalo

Nori Pareliuswww.noriparelius.com

Mě okouzlila především forma, jakou Verča návyky předává. Mluví a píše na nás úplně normální žena, takže tomu porozumíme prostě každá

Jde cítit, že tyto postupy byly vymyšleny a vytvořeny z vlastní neocenitelné zkušenosti. A velice nenápadně dostaneme i možnost si pohyb a cvičení navýšit. Anebo taky ne, když zrovinka nemáme chuť. Nazvala bych to laskavou povinností

Skvělá práce, Veru, děkuji!

Kamila Liškováfyzioterapeutka, www.kamilaliskova.cz

Cítila jsem upřímný a dlouhotrvající zájem o účastníce kurzu. Není to ve stylu přihlásil se, zaplatil, dokončil, nashle. Verča se snažila dosledovat pokrok jednotlivých účastníc, nenechat je na holičkách, pokud tápají i po skončení kurzu.

Kurz bych doporučila těm, kteří plánují už dlouho pravidelně cvičit, ale prostě se nemůžou odhodlat. Pomalými krůčky a v rámci skupiny, kdy na to nejste samy, zjistíte, že to jde lehce.

Mgr. Lenka JiřičnáFacilitátor PSYCH-K, lenka-jiricna7.webnode.cz

Každá z vás může začít cvičit,  zažívat příliv energie a cítit se prostě skvěle.

Stačí jen mít návod a plán na jednoduchá efektivní cvičení, porozumět tomu, jak vytvořit z pohybu návyk, který zapadne do vašeho každodenního života, a získávat sebevědomí díky drobným pokrokům a úspěchům.  

 

A přesně tohle pro vás mám v on-line kurzu Zpátky k pohybu.

Cena kurzu je

3450 Kč

1 890 Kč

Díky kurzu se naučíte cvičit samy v dobu, kdy se vám to hodí, bez pomůcek, bez videí, bez nutnosti kamkoli docházet a platit peníze navíc. Naučíte se to vlastním tempem, které vyhovuje právě vám a které respektuje vaši ženskou energii.

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Veronika Kalová, jsem autorkou projektu Plná života a průvodkyní žen na cestě za novými návyky pro jejich lepší den.

Návyky jsou pro mě úžasným prostředkem, jak být zdravá, spokojená a plná života

Jako mnohé z vás, i já si ráda čtu články o zdravém životním stylu a hltám tipy, jak žít svůj život lépe. Vím také, jak je jednoduché o tom všem jen číst a jak je těžké cokoli z toho uvést do praxe. Proto se v posledních letech zabývám studiem, jak si nový návyk vytvořit a hlavně jak ho udržet

Krok za krokem vás provedu příjemným procesem tvorby nových pohybových návyků, tak aby vám vydržely, i když prvotní nadšení opadne

Nejsem profi cvičitelka. Jsem žena jako vy. Pracující matka se spoustou povinností. A právě proto hledám efektivní cesty, jak cvičení a pohyb skloubit s mým naplněným a proměnlivým denním programem a jak tenhle systém dlouhodobě udržet.

Máte ještě další otázky?

Nemám moc času, budu to stíhat? 

Kurz je vytořený právě s ohledem na to, že my ženy máme spoustu povinností a často nestíháme. Na každý týden jsou připraveny 4 lekce. Postupně se seznámíte s teoretickým objasněním tématu, nejdůležitějšími myšlenkami a praktickými návody. Vše shlédnout, přečíst a vyzkoušet vám zabere 5 až 10 minut každý den. První týden budeme cvičit jen 3 minuty hned ráno. Dřívější vstávání vás ale nemusí děsit, ty 3 minuty ani nepoznáte. Každý den vám také přijde krátký e-mail s povzbuzením do cvičení a s připomenutím, co a proč cvičit.  Je tedy potřeba, abyste byly ochotné najít si první týden tři minuty denně. Dále budeme čas na cvičení pozvolna přidávat, ale protože budete už z předchozích dnů zvyklé na 3 minuty cvičení, tak drobné přidání času na cvičení už skoro ani nepoznáte. 

Bojím se, že to po konci kurzu stejně zase vzdám...

Kurz trvá šest týdnů a společně začneme cvičit hned od prvních dnů. Alespoň krátkému cvičení se tedy budeme věnovat 42 dní (30 dní, když nepočítám víkendy). A to už je dobrý základ, abyste si zvykly, že cvičení je součástí vašeho života. Navíc budete mít spoustu tipů, jak na cvičení navázat v případě nemoci nebo dovolené.  Pokud chcete, můžete si vybrat variantu (na objednávkové stránce), ve které vám budu ještě 3 mesíce po skončení kurzu posílat podporující e-maily, abyste skutečně vydržely cvičit.  

Už jsem to tolikrát vzdala, proč bych to měla zrovna tímto způsobem zvládnout?

V tomto kurzu dostanete podrobný plán co, jak a proč cvičit. Cviky budou jednoduché, lehce zapamatovatelné, ale efektivní. Ale nebudou to úplně nejdůležitejší. Největší přidaná hodnota tohoto kurzu je, že se budeme soustředit na postupné a pozvolné vytvoření zcela nových návyků. Ukážu vám  cesty, jak tyto nové návyky pevně zakotvit do vašich dnů, aby vám vydržely, i když kurz skončí. Porozumíte tomu, jak návyky fungují, jak vznikají a co je potřeba k tomu, aby se ve vašem životě udržely. Budeme využívat znalosti psychologie a toho, jak funguje náš mozek. Budeme se ladit na naše těla a pohyb prociťovat, budeme se cvičením a pohybem navazovat "citový vztah". Díky tomu, že budete s pohybem kamarádky, bude pro vás jednodušší vytrvat a nevzdat to.  

Ráno brzo vstávám a nemám čas cvičit...

Začneme jen se 3 minutami. To znamená, že stačí, když vstanete jen o 3 minuty dříve.  Já sama ranní vstávání nesnáším. Ale vstát o 3 minuty dříve není tak veliký rozdíl a většinou jsem to ani nepoznala. Pomalým a postupným přidáváním času jsem se za pár měsíců propracovala až k tomu, že vstávám o dvacet minut nebo i půl hodiny dříve než musím. Kromě cvičení mám tak čas i na další ranní návyky, které mi zlepší den. 

Proč bych ti měla věřit, když nejsi profi cvičitelka?

Nejsem profi cvičitelka a beru to jako výhodu. Jsem žena jako vy. Mám práci u počítače, děti, zvířata a spoustu práce v domácnosti i na zahradě. Dokonce jsem vedoucí ve skautu. Takže moc dobře vím, jaké to je, když nemá člověk na nic čas, když nemá dost energie a naopak má nadbytek povinností, na které musí pořád myslet. A právě proto je mým největším cílem hledat efektivní cesty, jak se můžu hýbat a cvičit, i když jsem pracující matka. A jak si to můžu užívat. Proto se zaměřuju nejen na to, co a jak cvičit, aby to prospívalo mému tělu, ale také jak cvičení a pohyb skloubit s každodenními povinnostmi a jak tenhle systém dlouhodobě udržet

A co výsledky? Kolik můžu během kurzu zhubnout?

Kurz není koncipován jako hubnoucí, nemá vést primárně ke snižování váhy ani k dosahování jiných měřitelných výsledků. Má vést k tomu, že si k pohybu vybudujete láskyplný vztah bez podmínek (budete ho mít rády, i když vám nebude na oplátku přinášet váhový úbytek). Má vést k tomu, že pokaždé, když si zacvičíte, tak dosáhnete jiného úžasného výsledku. Tím výsledkem bude, že jste opět cvičily, že jste udělaly něco pro své zdraví, že se cítíte dobře a že se těšíte, až si to zítra zase zopakujete.

Můj kurz není pro každého. Neslibuji vám váhový úbytek, více uběhnutých kilometrů nebo zvednutých závaží.

 

Chci vám pomoct, abyste se hýbaly pro zdraví, pravidelně a s radostí.

Kurz je pro vás jako dělaný, pokud...

 

Víte, že cvičení je zdravé a důležité, a hledáte dlouhodobě udržitelný způsob, jak se pravidelně hýbat.
Jste připravené najít si 3 minuty denně, pravidelně cvičit a pozvolna, laskavě a příjemně se rozvíjet.
Chcete se hýbat kvůli zdraví a dobrému pocitu, ne jen abyste shodila přebytečná kila.

Poslední detaily...

  • Přihlásit se můžete kdykoli. Kurz začíná vždy v pondělí.
  • Cena kurzu je v základní variantě 1 890 Kč. Varianta s e-mailovou podporou po skončení kurzu a refresh týdnem stojí 2 690 Kč.
  • Ke všem materiálům dostanete přístup na 3 roky.
  • Kurz bude probíhat v členské sekci.

 Začít cvičit a vydržet, i když prvotní nadšení opadne je těžké, já vím. Ale vy na to nebudete samy. Díky promyšlenému plánu a mojí podpoře budete mít vše potřebné k tomu, aby vám tentokrát cvičení vydrželo a přinášelo vám zdraví, energii i radost